Sterke Verhalen

Sterke Verhalen is een comedy over Dennis van de Molen, een plattelandsjongen die gaat studeren in Amsterdam. Om indruk te maken op zowel een paar potentiële nieuwe vrienden als een meisje, laat hij zich overhalen een pinguïn te stelen uit Artis, wat nogal wat gevolgen met zich meebrengt. Ondertussen beleven de mensen die hij inmiddels in Amsterdam heeft leren kennen hun eigen sterke verhalen. Deze zitten vol met seks, drugs en wilde feesten in de plakkerige, verantwoordelijkheidsloze zomer die op hun eindexamen volgt.

sterke verhalen website

Vanaf 19 augustus 2010 in de bioscoop

Cast
Achmed Akkabi, Matthijs van de Sande Bakhuyzen, Manuel Broekman, Sallie Harmsen, Géza Weisz, Gwen Pol en Isis Cabolet.

Crew
Kees van Nieuwkerk - Regie & Scenario
Teddy Cherim - Regie & Scenario

Martin Lagestee - Producent
Man met de Pet Op
Script Editing

Jascha Meijer - Line Producer
Baas
'Monsieur Non'
Man die belt bij AT5

Anne Luigjes - 1st Assistant Director
Planning
Onmisbaar
Christiaan Faberij de Jonge - Assistent Opnameleiding
Productie Assistent
Eye-Line Runner
Runner
Figurant
Emilie Dijkema - Assistent Opnameleiding
Astrid Veenstra - Assistent Opnameleiding Videoclip
Marjan Lammers - Regie Assistent
Script Editing
Sophie van de Klashorst - Script Continuïteit
Koningin v/d Gele Map
Liesbeth Coops - Drama Coach
Kees Hulst - Drama Coach
Ot Louw - Montage Adviezen
Marten Mantel - Dialoog Editor
'Sodehitler'

Daan Nieuwenhuijs - Director of Photography
Meester Kadreur
Tijger
Robbie van Brussel - Focus Puller
A Cam Operator

Menno Mans - Gaffer
Best Boy
B Cam Operator
Videoclip D.O.P
Best Nigga
Tom Bakker - Camera Assistent
'Data Wrangler'
Videoclip Matti Alles Kan
Dirk-Jan Kerkkamp - Focus Puller
Alex Wuijts - Focus Puller Videoclip
Erwan van Buuren - Steadicam Operator

Sven Kommers - Gaffer
'Het loopwonder'
Nicholas Burrough - Gaffer

Willem van der Eerden - Gaffer

Daan de Boer - Gaffer
Luuk Zonnenberg - Gaffer
Giel Born - Gaffer

Gijs Besseling - Belichter
Bart Blankenzee - Belichter
Joris Bulstra - Belichter
Philip Fountain - Belichter
Jos van Galen - Belichter -
Richard Hollemans - Belichter -
Heleen Klingers - Belichter
Lars Kommers - Belichter
Dick Merx - Belichter
Buddy Kenneth Meyer - Belichter
Alle Minnema - Belichter
Jan Nieuwenhuijs - Belichter
Tom Northam - Belichter
Jur Oster - Belichter
Mees Pijnenburg - Belichter
Jaïr Mahazri - Belichter
Reinout Bakker - Belichter
Casper Brink - Best Boy Videoclip


Mees Pijnenburg - Belichter
Figurant
Runner
Stein Roeland - Belichter
Figurant
Alex Wuijts - Belichter
Eric van der Heide - Grip

Henk Rabau - Geluid
Master and Commander of the Boom
Body Popper
Thijs Felperlaan - Geluidsassistent
Figurant
Runner

Jacques Spaans - Assistent Producent
Onmisbaar
Figurant
Nina van den Berg - Productie Assistent
Figurant
Onmisbaar
Line Producer Videoclip
Felix van Es - Productie Assistent
Sponsoring
Chauffeur
Security
Runner
Figurant
Steven Rubinstein Malamud - Locatie Manager
Productie Assistent
Figurant
1e Website Designer
Jan Hulst - Casting Director
Cast Coordinator
Productie Assistent
Figurant
Géza Weisz - Casting Director
Pieter Hulst - Making of Director
Runner
Productie Assistent
Enge Vriend van Peter
Hans Boddeke - Stills Fotograaf
Man met Krant in Tram
Figurant
Runner
Poster Ontwerp
Grip
'...en Hans neemt een Polaroid'
Berend Rigter - Chauffeur
Runner
Figurant
Liza Rubinstein Malamud - Productie Assistent
Meisje bij viskraam die kijkt
Alejandro Tauber - Productie Assistant
Runner
Enge Vriend van Peter
Lotte de Groot - Figuranten Begeleiding
Figurant
Productie Assistent
Runner
Personal Assistant Teddy Cherim
Tom van Blommestein - Productie Assistent

Quirijn van Veen - Financial Property Advisor
Figurant

Nola van Timmeren - Kleding Ontwerp
Figurant
Runner
Chauffeur
Emma Cherim - Assistent Kleding
Runner
Figurant
Zus Dennis in Foto
Fira Rietveld - Assistent Kleding
Figurant

René Klap - Huttenbouwer
Rekwisieten Verkoper
Vader Dennis in foto
Anna Maria van 't Hek - Art Department
Set Dresser
Rekwisiteur
Figurant
Roddia Ruhmaloine - Art Department
Set Dresser
Rekwisiteur
Figurant
Teresa van Dongen - Art Department
Rekwisiteur
Set Dresser
Figurant
Jacob van den Broek - Chauffeur
Figurant
Jood

Carla Stroykens - Make Up & Hair
Moeder Dennis in Foto
Evalotte OosteropMake Up & Hair

Marlous DirksMake Up & Hair
Petra Josso-LoureiroMake Up & Hair
Ying Jun ChengMake Up & Hair
Tamara TabakMake Up & Hair
Rosita van MeursMake Up & Hair

Adrian Walton-Smith / VIZ.nl - Pinguïn
'The Pinguïn Man'
Wiessenhaan Special Effects - Rainmaker Water -

Location Support - Locatie Support
Standby Touringcars - Locatie Support

Location Support - Set Support
In Action Crews - Set Support
Opletters - Set Support

4Tops Casting - Hulpdiensten
Politiefiguratie
Politiemateriaal

Festijn Catering / Rivka Bos - Catering
Fanny Meijer - Catering Assistent

Aroma Catering / Carrie van Doorn - Figuratie Catering

Paulito Lazarom - Ontwerp Website

Mollywood
Wilfried Van Baelen - Co-Producer
Jan Vrints - Line-Producer -
Tessa Knaeps - P.R. Consultant

Galaxy Studios - Beeld en Geluid Afwerking

beeld
Koen Maenhout - Colourist
Dieter Allaerts - Editor
Frank Mostert - Flame Artist -
Toon Van Wemmel - Title Designer
Robin Reumers - Technical Supervisor
Paolo Finotto - DI Coordinator
Jan De Coninck - DI Assistant
Joris Van Den Hauwe - Commercial Manager

geluid
Ralph Broos - Studio Manager
Filip Heurckmans - Project Management
Gareth Llewellyn - Master Mixer
Voice Over Stem op TV
Patrick Lemmens - Score Mixer
Dave Ashton - Dialogue Editor
Maria Kantorowicz - Additional Dialogue Editor
Max Bygrave - Sound Effects Editor
Sacha Walker - Sound Effects Editor
Miodrag Jakovljevic - Foley artist
Gareth Rhys Jones - Foley artist
Nikola Kokotovic - Foley recordist
Ivan Uzelac - Foley editor
Simon Gershon - Sound design Supervisor
Srdjan Kurpjel - Sound design Supervisor

Golden Eye - Camera Verhuur
Schram Studio's - Lichtverhuur
Jurlights - Lichtverhuur
Galaxy Studios - Postproductie Faciliteiten
Cineco - Laboratorium
AON - Verzekering
Amcar Auto Verhuur - Productie-auto's
Hoekstra Elektronica - Portofoons

Figuranten
Stephanie Acton - Nina Albrecht - Efraïm Angela - Roelie Annen - Steven Appels - Raynor Arkenbout - Romée van Asbeck - Celine van Asbeck - Chino Ayala - Annemarie Baas - Alexander C. Blokker - Romina Boers - Babette Boers - Mohammed Boudouaou - Aram Balian - Elfi Boink - Kyra Bouourgane - Casper Brakel - Tobias Brils - Nona Buhrs - Rose Brouwn - Jan Cherim - Ricky Cherim - Rosa Cherim - Sana Cissé - Tjarda de Cock-Buning - Edi Cohen, E.H. Cohen - Tim Coorn - Ivo Daniëls - Diana Davidovic - Erika van Delft - Cato van Dijck - Remco van Dijk - Claudia van Dijk - Mila Dijkema - Daan Dijkstra - Anjo van Driel - Yaiza Dronkers - Eva Duijf - Zara Dwinger - Benjamin Ebu-Mordi - Lotte van Elburg - Suzanne Faber - Yanick Finsy - Tim Fonck - Henriëtte Frans - Tomas Friedhoff - Bas Fruijtier - Miranda Gahrmann - Rachid Gartisli - Christopher de Gast - Thomas van Geuns - Lucas de Gier - Jim Goedhart - Christian van Goens - Keziah Goudsmit - Bart de Graaf - Sanne Gramberg - Laurens Gude - Myra Haakman - Joachim Hanta - Nicole den Hartog - Tomas Heller - Leendert Hordija - Marieken van Huijstee - Randy Jacobino - Jannis Jansen - Solkin Keizer - Heleen Kerkman - Zakariae Khattouti - Kieran Kirchjaesser - Sophie Knape - Martijn Koning - Radboud Koning - K. Konings - Laura Koolhaas - Lina Koops - Simon van de Kruijs - Sarah Jane Külpe - Dris van de Laar - Martin Lambregts - Sascha Landshoff - Suzanne Landshoff - Martin Lambregts - Nils de Lange - Ron van der Lely - Stije Leopold - Sensi Lowe - Arne Lucas - Anna-Sophie de Lugt - Brenda v/d Mande - Marten Mantel - Sander Massink - Sascha Anastacia van Mierle - Abel Minnée - Maerten Moerkerken vd Meulen - Luuk Mooy - Jos Muller - Jeanne van Munster - Sandra Nauta - Yacine N'Diaye - Maya Nap - Ayoub Nassiri - Jolien Nienkemper - Michiel Niesen - Casper K. Nieuwenhuys - J.A.M. van Nieuwkerk - Marc Nollhaemper - Thalia Ober - Anna Okello - Bilal Ouatouite - Robine Padberg - Siegfried Palmtak - Nina Pann - Björn Peterson - Nikki Plaizier - Wietse Postma - Jamie F. Purves - Willem Raadgers - Milan Ramer - Jan Reiman - Jonathan Reijn - Ralph van Reijven - Deirdre van Riel - Thomas Rietveld - Veerle Rigter - Joost Rijkse - Channa Roorda - Floor van Rooy - Ruben Rouwendaal - Alix Rubsaam - Kuna Rueb - Johan Ruhmaloine - Maham Samadi - Shermely Sambo - Ivo Sanders - Myhra Sandifort - Dana Sberro - Lauri Kee Scherp - Stijn Schep - Boer Schermer - Janneke van Scherpenzeel - Roëll Scholsberg - Guus Schoth - Robert Schreuders - Sander Sebli - Suzanne Seijlhouwer - Riza Sele - Benjamin Selier - Claudia Sanua - Chakra Shinomi - Julien Simmons - Timo Stemerdink - Casper Slabbers - Maarten Slagter - Musa Sofuoglu - Elize van der Steen - Nina Timmer - Aron Tseggai - Racha Tuin - Maria Veder - Jip Verlaan - Enoch Visser - Pien Ter Voert - Wieger de Vries - Anne Wallis-de Vries - Sophie Vroegop - Jurgen Warmerdam - Hanne Wassink - Emma Waslander - Leonie van de Water - Gorgio Waterval - Joren Wiewel - Lisa Witte Pluim - Yarti - Sabri Yigit - Fabiënne Zuijdwijk


Politieagenten
Marco Dam - Dennis Snip - Reinier Bosman - Stephan Tock - Robin van Kalker - Vincent Damen - Yvette Verschoor - Mieke Bergefurt - Jos van Dijk - Robbert Hummel


SUPPORTED BY - G-star Raw
Sponsors - Golden Eye
Schram Studio's
Gripwise

Hyves

999 Games
Alp Lift
Apenkooi
The Demerara River Company BV
Juttersdok
Segway
What is happening here

Fons Merkies - Muziek


Met dank aan

Amstelveenseweg 156, Henk Cohen, Adam Cohen, Thijs Cohen, Eduard Cohen, Michiel Cohen, Quirijn van Veen, Erica van Eeghen, Hekwerk Theater Produkties, Edi Cohen, Jan Cherim, Rosa Cherim, Karin van Munster, Matthijs van Nieuwkerk, Jet van Nieuwkerk, Jaques van Nieuwkerk, Jeanne van Munster, AT5, Kees Hulst, Liesbeth Coops, De Fietsfabriek, Carin Eilers, Quintus Abeln, Cor Verhoeff, Frans Weisz, Michael Bruinsma, Guus Fluit, Jan Vedder, Huub Stapel, Radjiv Ramdenee, Floor van Rooy, Haig Balian, Artis, Eelco Schram, Stan Schram, Lia van der Horst, Woonstichting De Key, Marjan Rave-de Kriek, Floortje Schut, Annemarie Egberts, Rick Wiessenhaan, Joppe Muller, Jim Taihuttu, Habbekrats, Kees de Koning, Mike Laureys, Jan Nieuwenhuijs, Daan Dijkstra, Bewoners van Distelweg 113, Stuntteam De Beukelaer, Jan Vrints, Galaxy Studio's, Paolo Finotto, Universiteit van Amsterdam, de Stad Amsterdam

Special Thank you!
The Metropolitan Film School, Jonny Persey, David Balfour, Veronique Sambe

Leveranciers die Korting Gaven
Schram Studio's, Golden Eye, Gripwise, Jurlights

Locaties
Maura Emanuel, Joh. Huyer, Voetbalclub Swift, Kriterion, Jonk Vishandel, AT5, Huis familie Van Veen, Cultuurhuis Diamantslijperij, Hotel American, Daan Dijkstra, GVB, Zwembad De Meerkamp, Positive Grow, Huis Anna & Felix, De Theatercompagnie -

Agenten van Acteurs
Features Creative Management, Henneman Agency, Henze Pegman, Lucien Kembel, The Fame Game

Snorren Dragers
Teddy Cherim, Felix van Es, Kees Van Nieuwkerk, Daan Nieuwenhuijs, Henk Rabau, Robbie van Brussel, Christiaan Faberij de Jonge, Berend Rigter, Hans Boddeke, Jacques Spaans, Dave Ashton, Kees Hulst.


Links:
A-Film Distributie

Webdesign door SLIM Web Architecture